De spellenavond in de wijk was opnieuw een succes. Ongeveer vijftien inwoners schoven aan voor een gezellige avond. En dat werd het. Er was een leuke en ontspannen sfeer, met mensen die al vaker waren geweest en nieuwe deelnemers die meteen enthousiast meededen.
Er werd van alles gespeeld, waaronder Rummikub, Backgammon, Hitster, Donkey Valley en Skibo. Sommige bezoekers namen hun eigen favoriete spellen mee en lieten anderen kennismaken. Zo ontstonden er steeds nieuwe groepjes aan de tafels, en werd er volop gelachen, nagedacht en uitgeprobeerd.
De avond begon om 19.30 uur, al druppelden sommige spelers iets later binnen. Anderen bleven juist tot laat: het licht ging pas om 23.30 uur uit. Een teken dat de tijd vliegt als je het gezellig hebt.
Doe je ook mee?
De volgende spellenavond staat gepland op donderdag 8 januari. We starten weer om 19.30, maar je kan ook rustig wat later binnenlopen. Iedereen is welkom met of zonder spel. Meedoen is gratis. Koffie en thee kost een euro.