Iedereen wordt elke dag een beetje ouder. Je leven verandert en daarmee ook je wensen en behoeften. Misschien wil je nieuwe mensen leren kennen, actief blijven in de wijk of nadenken over hoe je in de toekomst wilt wonen.
Wat maakt Beinum een fijne plek om te leven, nu en later? Hoe blijf je gezond en energiek? Wat kunnen we voor elkaar betekenen? De Wijkraad Beinum en Caleidoz nodigen je uit om samen in gesprek te gaan over deze vragen.
“Ouder worden gaat vanzelf, maar hoe je dat invult, daar heb je zelf invloed op,” aldus Toos en Dineke van de Wijkraad. “We willen kijken hoe we elkaar kunnen versterken en welke ideeën er zijn voor activiteiten in de wijk.”
Tijdens de bijeenkomst op zaterdagochtend 29 maart bespreken we wat er leeft in de wijk en hoe we samen plannen kunnen maken die écht bij ons passen. Iedereen is welkom!
Wanneer? Zaterdag 29 maart, 10.30 – 12.30 uur (inloop vanaf 10.15)
Waar? Beumerskamp, zij-ingang
De koffie staat klaar!
Wil je meedenken of gewoon eens luisteren? Meld je aan via toos@wijkraadbeinum.nl.
Laten we samen ontdekken hoe we prettig en betrokken ouder kunnen worden in Beinum!